Hakkımızda

BYK Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Bir çok özel sektöre yönelik üretim, iş takip, maliyet analiz ve ön mühasebe yazılımlarımız ile firmanıza özel kolay yazılım çözümleri üretiyoruz. Yaklaşık 20 yıl önce belediye yazılımları ile başlayan yolcuğumuza Üretim Takip, Kalibrasyon Takip, Ön Muhasebe ve Özel Yazılım Entegrasyonlarımızla işlerinizi daha kolay yönetebileceğiniz kullanıcı dostu yazılımlarımızla sizlere en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Uzman ekibimiz geliştirdiğimiz tüm yazılımlar ile ilgili müşterilerimize online ve yerinde destek hizmeti sağlamaktadır. Her zaman ulaşılabilir ve çözüm odaklı çalışan ekibimiz Sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bularak işlerinizin aksamaması için gereken özeni ve önceliği göstermektedir.

Bu güne kadar geliştirdiğimiz tüm projelerimizde satış sonrası desteğimizle birlikte uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşteri sayımızı koruyarak kaliteli ve güvenilir hizmetimizi aksatmadan sunmanın gururunu yaşamaktayız. Bizi tercih eden siz değerli müşterilerimize gelişen teknolojileri de yakından takip ederek firmanıza katma değer sağlayacak fikir ve ürünlerimizle firmanızı bir adım daha ileriye birlikte taşıyabilmek adına gerekli arge çalışmalarını sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz.