Yardıma mı ihtiyacınız var ? Yenilikçi ve Sürdürülebilir Çözümler İçin Bizi Arayın 0224 362 56 39
background

Hakkımızda

Hakkımızda

BYK Yazılım Ve Danışmanlık Hizmetleri

Yaklaşık 20 yıldır, laboratuvar sektöründe köklü bir geçmişe ve zengin bir deneyime sahip olan firmamız, KALDATA, DENEY ve LAKS yazılım projeleri ile laboratuvar işlerinizi kolaylaştırmakta ve zamandan tasarruf sağlamanızı hedeflemektedir. Kalibrasyon, deney ve karşılaştırma laboratuvarlarına özel olarak geliştirdiğimiz online sertifika hazırlama, ön muhasebe, kalite ve iş süreçleri yönetim yazılımlarımız ile iş ortağınız olarak sizinle birlikte büyüyoruz. Özel sektöre yönelik üretim, iş takip, maliyet analizi gibi çeşitli alanlarda çözümler sunan yazılımlarımız, firmanıza özel kolay yazılım çözümleri üretmektedir.

20 Yıllık Güven ve Kalitenin Adresi

50'den fazla mutlu müşteriyle, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, bizi kaliteli ve güvenilir hizmet sunmada öncü kılmaktadır. Satış sonrası desteğimizle birlikte, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı başarıyoruz. Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, firmanıza katma değer sağlayacak yenilikçi fikir ve ürünler sunma konusunda sürekli olarak arge çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.

Teknoloji ile Bir Adım Öne Çıkın

Laboratuvar işlemlerinizde zaman ve maliyetten tasarruf etmek, iş süreçlerinizi daha verimli bir şekilde yönetmek istiyorsanız, KALDATA, DENEY ve LAKS yazılım projelerimiz tam size göre. Kalibrasyon sertifikalarından, deney raporlarına, iş süreçlerinden maliyet analizlerine kadar geniş bir yelpazede çözümler sunan yazılımlarımız, laboratuvarınızın ihtiyaç duyduğu her şeyi kapsamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odağımız

Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutuyoruz. Bu yüzden, projelerimizde sağladığımız satış sonrası destekle müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyetini koruyarak, kaliteli ve güvenilir hizmetimizi aksatmadan sunuyoruz.

Arge Çalışmalarımızla İnovasyona Öncülük Ediyoruz

Gelişen teknolojileri ve sektörel ihtiyaçları yakından takip eden bir yaklaşım ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Firmanıza özel çözümler üretmek adına gerekli arge çalışmalarını sürekli olarak gerçekleştiriyoruz. Bu sayede, laboratuvarınızın işlemlerini daha etkin, verimli ve yenilikçi yöntemlerle yönetmenizi sağlayacak çözümler sunuyoruz.

Birlikte Büyüyoruz

Laboratuvar sektöründe ihtiyaç duyulan her alanda yenilikçi çözümler sunan KALDATA, DENEY ve LAKS yazılım projelerimizle, laboratuvarınızın verimliliğini artırarak, zamandan ve maliyetten tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Firmanızın ihtiyaçlarına özel olarak geliştirdiğimiz yazılım çözümleri ile iş süreçlerinizi kolaylaştırıyor ve firmanızı bir adım daha ileriye taşıyoruz. KALDATA, DENEY ve LAKS olarak, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızla, laboratuvarınızın geleceği için en iyi ortak olmaya adayız.

about